bg_marka.jpg
Wnętrza samochodowe inne niż wszystkie
 
Każda tworzona przez nas zabudowa busów charakteryzuje się oryginalnością i praktycznymi rozwiązaniami. Nieszablonowe, wymagające projekty to nasza specjalność, codziennie zajmujemy się wymyślaniem i wdrażaniem nowych funkcjonalnych inicjatyw. Do przebudowy wykorzystujemy materiały tylko najwyższej jakości. Dbamy, aby każdy etap tworzenia nowego wnętrza samochodu był dopracowany w 100%, a efekt w pełni zadowolił nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zabudowy busów VIP mają spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dlatego każda z realizacji reprezentuje najwyższy poziom ekskluzywnej wygody, połączonej harmonijnie z nowoczesnym i designerskim efektem wizualnym. Jesteśmy w stanie zorganizować we wnętrzu samochodu absolutnie każde udogodnienie.

Projektowane wnętrza samochodów mają zapewniać wygodę, ale wiemy, że równie istotne pozostają kwestie bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie produkowane zabudowy busów spełniają warunki homologacji, a tworzone rozwiązania łączą wygodę, doskonały wygląd oraz bezpieczeństwo pasażerów.
bg_historia.jpg
Pasja innowacją zainteresowań
 
Wszystko zaczęło się od wielkiej pasji i rozwijanych sukcesywnie zainteresowań. Firma formalnie powstała w 2013 roku. Ale początki nie były łatwe – obecny prezes, Mateusz Geborys w udostępnionym przez znajomego garażu rozpoczął przerabianie busów na osobowe samochody, dysponując bardzo dużą wiedzą, ale niewielkim zapleczem organizacyjnym. Ograniczone możliwości sprawiały, że mimo wielkich aspiracji, firma mogła obsłużyć zaledwie 1 samochód w skali miesiąca. Plany rozwoju kwitły koncepcyjnie, firma natomiast robiła to, w czym była najlepsza.

 

Ciągła nauka & narastająca chęć
wdrożeń pomysłów indywidualnych
 
Zabudowy samochodów stawały się coraz lepsze, obserwowaliśmy zagraniczne trendy i rynki, badając również potrzeby klientów. Inspirowaliśmy się najlepszymi i uczyliśmy się, jak powinny wyglądać zabudowy busów na najwyższym, światowym poziomie.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowych – dedykowanych specyfice naszej pracy – pomieszczeń i mogliśmy zwiększyć produkcję do obsługi 30 samochodów miesięcznie.
bg_historia2.jpg
Zabudowy VIP przez duże V
 
Wielki przełom nastąpił w 2016 roku, kiedy to pozyskaliśmy inwestorów zagranicznych, powołując do życia jednocześnie spółkę CA Richmann Sp. z o.o. Chociaż główna siedziba spółki mieściła się w Warszawie, zakład produkcyjny przenieśliśmy do Podhorzec. To dało nam możliwość rozwinięcia infrastruktury, parku maszynowego oraz zapewniło konieczną przestrzeń. W ten sposób powstała największa firma zajmująca się produkcją zabudowy busów, zabudowy busów VIP i tworzeniem niezwykłych wnętrz w autach w regionie. To nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo. Planujemy dalszy rozwój i rozbudowę, zwiększając możliwości produkcyjne oraz zakres usług. I nie poprzestaniemy poszukiwać sposobów na to, aby każdy z naszych klientów znalazł w ofercie to, czego potrzebuje.