Zabudowa busa na osobowy - indywidualne wnętrza samochodowe

Witaj w świecie
Indywidualnych wnętrz samochodowych
 

Przerabianie busów to nasza specjalność. Produkcją zabudów do wnętrz samochodów zajmujemy się od ponad 4 lat. Tworzymy je na indywidualne zamówienie, badając potrzeby i oczekiwania klienta, dobierając materiały i propozycje do pożądanego efektu finalnego i tworząc busy w 100% dopasowane do unikalnych wymagań.

Jesteśmy w stanie zająć się absolutnie każdym detalem: fotele, tapicerka, podłoga, szyby, wyposażenie (stoły, barki, garderoby, łóżka, szafki, półki, etc.), gniazda USB i przyłącza prądu, ekskluzywne oświetlenie, wyposażenie audio-video, nagłośnienie i detale wykończenia – listwy, zasłonki i wszystko to, co sprawia, że zabudowa busów osobowych staje się ekskluzywna i wyjątkowa.

Naszym Klientom gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótki termin realizacji zamówienia oraz najwyższą jakość zabudowy busa na kampera, osobowy lub VIP.

bg_home1a.jpg

Detal przewodzi wszystkiemu

 

Po określeniu potrzeb przez klienta proponujemy rozwiązania, poszukując takich, które pozwolą w zindywidualizowany sposób zaspokoić nawet najbardziej unikalne zachcianki. Mamy doświadczenie w przekuwaniu wizji w realny efekt i wiemy, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Stale trzymamy rękę na pulsie, obserwując nowinki i trendy branżowe. Poszukujemy dla naszych klientów inspiracji i nowatorskich rozwiązań, dzięki temu każda zabudowa samochodu to dla nas nowe wyzwanie stale rozwijające nasz warsztat. Tworzymy markę, w której każdy projekt jest szyty na miarę, wyznaczając nowe kierunki na rynku transportowym. Nasza firma opiera się na przemyślanych i sprawdzonych metodach, wykorzystujących najnowocześniejsze technologie oraz wiedzę wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Busy przerabiamy na samochody osobowe, kampery oraz wersje VIP.

Perfekcyjnie dobrany

Najlepszy surowiec & materiał
 

Każda przebudowa busa na kampera lub samochód osobowy jest wykonywana przez nas z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Po wykonaniu zabudowy busa, jego wnętrze może stać się drugim domem i nawet najdłuższa podróż staje się przyjemnością.

Nie uznajemy półśrodków i obce są nam drogi na skróty. Wybieramy wyłącznie najlepsze surowce i materiały, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i sprawdzonego sprzętu, tworzymy zabudowy samochodów najwyższej jakości. Gwarantujemy trwałość, wygodę użytkową i doskonałe efekty wizualne. Wyprodukowane przez nas zabudowy busów są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na ścieranie i działanie wody. Nie chłoną zapachów oraz wilgoci, a antypoślizgowe powierzchnie gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo użytkowania stworzonej przez nas zabudowy.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami obsługującymi transport międzynarodowy, obsługujemy hotele oraz szeroko rozumianą branżę rozrywkową.

bg_home2.jpg

Własny zakład produkcyjny

 

Tworzymy przeszło 30 wnętrz samochodów miesięcznie. Posiadamy własną szwalnię, stolarnię i nowoczesny sprzęt, pozwalający nam pracować według europejskich standardów. Wykorzystujemy najwyższej jakości surowce i materiały, dbając o perfekcję, nienaganną jakość oraz trwałość naszych realizacji. Dbamy o to, aby każda zabudowa dla busa, która wyszła spod naszych rąk była wyjątkowa, spełniała najwyższe standardy i wymagania naszych Klientów.

Pracujemy w zespole sprawdzonych profesjonalistów. Dzięki doświadczeniu inżynierów gwarantujemy, iż każda wyprodukowana przez nas zabudowa dla kampera lub samochodu osobowego spełnia warunki homologacji.

Precyzja wykonania

tworzy niepowtarzalne wnętrze
 

Nasza firma może pochwalić się najbogatszą w regionie ofertą zabudowy busów dla VIP-ów. Ekskluzywne, wygodne wnętrza samochodowe tworzymy, dokonując specjalistycznej przebudowy busa na osobowy takich marek jak: Renault Master, Fiat Ducato Maxi, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter.

Jesteśmy perfekcjonistami. Dopieszczamy każdy detal do końca, dbając o to, żeby tworzone przez nas busy VIP były doskonałe pod każdym względem. A im bliżej im się przyglądasz, tym większy zachwyt wywołują dopracowane z ogromną troską szczegóły. Zabudowy wykonujemy w różnych wersjach kolorystycznych i wyposażeniowych. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każdy, nawet najbardziej wymagający projekt przebudowy busa.

Inspirujemy się najlepszymi, podpatrujemy światowe nowinki, doskonalimy warsztat i organizujemy burze mózgów – a wszystko to po to, żeby każdy z realizowanych projektów był unikalny i wpisywał się w potrzeby klienta. Nie uznajemy ograniczeń. Jeśli coś wydaje się niemożliwe, oznacza to dla nas wyłącznie znalezienie rozwiązania, aby to umożliwić.

NAJNOWSZE REALIZACJE
MERCEDES SPRINTER 319CDI

MERCEDES SPRINTER 319CDI

MERCEDES SPRINTER
 
zabudowa w układzie foteli 2+2+3+łóżko
Galeria zdjęć!
MERCEDES SPRINTER 316CDI

MERCEDES SPRINTER 316CDI

MERCEDES SPRINTER
316CDI
 
zabudowa osobowa, układ 2+(1+1)+(1+1)+3
Galeria zdjęć!
MERCEDES BENZ VARIO

MERCEDES BENZ VARIO

MERCEDES BENZ VARIO
WETLINA
 
Galeria zdjęć!
MERCEDES SPRINTER BF3

MERCEDES SPRINTER BF3

MERCEDES SPRINTER
 
zabudowa pilota BF3
Galeria zdjęć!
RENAULT MASTER L3H2

RENAULT MASTER L3H2

RENAULT MASTER
L3H2
 
zabudowa w układzie foteli 2+2+2+3
Galeria zdjęć!
RENAULT MASTER L4H3

RENAULT MASTER L4H3

RENAULT MASTER L4H3
 
zabudowa osobowa, układ 17+1
Galeria zdjęć!