Historia

bg_historia.jpg
Pasja innowacją zainteresowań
 
Wszystko zaczęło się od wielkiej pasji i rozwijanych sukcesywnie zainteresowań. Firma formalnie powstała w 2013 roku. Ale początki nie były łatwe – obecny prezes, Mateusz Geborys w udostępnionym przez znajomego garażu rozpoczął produkcję zabudów samochodów, dysponując bardzo dużą wiedzą, ale niewielkim zapleczem organizacyjnym. Ograniczone możliwości sprawiały, że mimo wielkich aspiracji, firma mogła obsłużyć zaledwie 1 samochód w skali miesiąca. Plany rozwoju kwitły koncepcyjnie, firma natomiast robiła to, w czym była najlepsza.

 

Ciągła nauka & narastająca chęć
wdrożeń pomysłów indywidualnych
 
Zabudowy samochodów stawały się coraz lepsze, obserwowaliśmy zagraniczne trendy i rynki, badając również potrzeby klientów. Inspirowaliśmy się najlepszymi i uczyliśmy się, jak powinny wyglądać zabudowy busów na najwyższym, światowym poziomie.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowych – dedykowanych specyfice naszej pracy – pomieszczeń i mogliśmy zwiększyć produkcję do obsługi 5 samochodów miesięcznie.
bg_historia2.jpg
Zabudowy VIP przez duże V
 
Wielki przełom nastąpił w 2016 roku, kiedy to pozyskaliśmy inwestorów zagranicznych, powołując do życia jednocześnie spółkę CA Richmann Sp. z o.o. Chociaż główna siedziba spółki mieściła się w Warszawie, zakład produkcyjny przenieśliśmy do Podhorzec. To dało nam możliwość rozwinięcia infrastruktury, parku maszynowego oraz zapewniło konieczną przestrzeń. W ten sposób powstała największa firma zajmująca się produkcją zabudowy busów, zabudowy busów VIP i tworzeniem niezwykłych wnętrz w autach w regionie. To nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo. Planujemy dalszy rozwój i rozbudowę, zwiększając możliwości produkcyjne oraz zakres usług. I nie poprzestaniemy poszukiwać sposobów na to, aby każdy z naszych klientów znalazł w ofercie to, czego potrzebuje.

 

Dane kontaktowe
CA RICHMANN Sp. z o.o.
Podhorce 146B, 22-600 Tomaszów Lubelski, Polska
info@zabudowybusow.pl, +48 881 234 567
©2018 CA RICHMANN Sp. z o.o. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.