BODYKIT
 
Oprócz innych naszych usług i produktów oferujemy również customowe pakiety zderzaków i elementy stylizacyjne.
 

Wykonane w nowoczesnej technologii z lekkiego i wytrzymałego materiału ABS Plastic.

Zobacz Naszą galerię:

bg_home1a.jpg

Najlepsza zabudowa busa

Wykonujemy zabudowy busów do praktycznie wszystkich samochodów. Najpopularniejsze realizowane zabudowy dla Sprinter Mercedes, Renault Master, Fiat Ducato, Opel Movano, VW Crafter i inne.

Cena zabudowy busa uzależniona jest od wyposażenia, jakie życzy sobie klient. Szerokość naszej oferty wyposażenia busa jest bardzo szeroka i spełnia oczekiwania wszystkich naszych partnerów biznesowych i długoterminowych.

Jeżeli chcesz otrzymać cenę zabudowy, prosimy o przesłanie zapytania mailem lub wypełnienie formularza zapytania on-line.

W zakładce realizacje można znaleźć inspiracje i zdjęcia zabudowy do busów.
Ciągła nauka & narastająca chęć
wdrożeń pomysłów indywidualnych
 
Zabudowy samochodów stawały się coraz lepsze, obserwowaliśmy zagraniczne trendy i rynki, badając również potrzeby klientów. Inspirowaliśmy się najlepszymi i uczyliśmy się, jak powinny wyglądać zabudowy busów na najwyższym, światowym poziomie.

W 2015 roku przenieśliśmy się do nowych – dedykowanych specyfice naszej pracy – pomieszczeń i mogliśmy zwiększyć produkcję do obsługi 5 samochodów miesięcznie.
bg_historia2.jpg
Zabudowy VIP przez duże V
 
Wielki przełom nastąpił w 2016 roku, kiedy to pozyskaliśmy inwestorów zagranicznych, powołując do życia jednocześnie spółkę CA Richmann Sp. z o.o. Chociaż główna siedziba spółki mieściła się w Warszawie, zakład produkcyjny przenieśliśmy do Podhorzec. To dało nam możliwość rozwinięcia infrastruktury, parku maszynowego oraz zapewniło konieczną przestrzeń. W ten sposób powstała największa firma zajmująca się produkcją zabudowy busów, zabudowy busów VIP i tworzeniem niezwykłych wnętrz w autach w regionie. To nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo. Planujemy dalszy rozwój i rozbudowę, zwiększając możliwości produkcyjne oraz zakres usług. I nie poprzestaniemy poszukiwać sposobów na to, aby każdy z naszych klientów znalazł w ofercie to, czego potrzebuje.